Pushime ne Sarande ,Shqiperi-Apartament me qera ne Sarande

Pushime ne Sarande

Plazh,Sarande Web Reference: Prona3388
€350/jave
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr  moderne dhe me shume shije.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin tualet  dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e Jonit.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me krevat dopio dhe kondicioner ndersa dhoma tjeter ka dy krevata tek dhe kondicioner,ne total apartamenti ka kapacitet per 4 persona.Guzhina eshte e paisur me te gjith pajisjet e nevojeshme.Salloni eshte i mobiluar me shume shije ndersa ballkoni ofron nje pamje te plot nga deti dhe eshte i mobiluar me tavolin dhe 4 karrige.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pozicionuar ne shetitoren buz detit ne Sarande (prane ish Shtepis se Oficerave ).Prane tije ndodhen disa nga baret dhe restorantet me te mire te qytetit dhe qendra te shumta argetimi.

 

  • Cmimi per periudhen Tetor-Maj 350 euro/java
  • Qershor 385 euro/java
  • Cmimi Korrik-Gusht 490 euro/java
  • Shtator 385 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property