Ballkon i mobiluar | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Ballkon i mobiluar RSS feed for this section
€350/week

Pushime ne Sarande

Plazh,Sarande
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr  moderne dhe me shume shije.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner...

error: © Irea Property