Pamje e bukur | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Pamje e bukur RSS feed for this section
€250/month
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament modern per qira ne Vlore. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin te perbashket, nje banjo dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri...

error: © Irea Property