5 minuta nga qendra e Tiranes | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 5 minuta nga qendra e Tiranes RSS feed for this section
€126,500
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje 2 apartament ne residencen Kodra e Diellit,kompleks residencial me standart dhe kualitet te lart.Pozicionuar ne nje nga zonat me  te preferuara te...

error: © Irea Property