TV kabllor | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | TV kabllor RSS feed for this section
€350/month Apartament pushimi ne Vlore
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament me qira ne Uje te ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo...

error: © Irea Property