Prona per shitje ne Borsh
Property Archive | Borsh RSS feed for this section
€180,000
  • Property size 2000 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet

Toke per shitje ne Borsh,Sarande me siperfaqe 2 000 m2. Toka ndodhet rreth 200 nga plazhi dhe shume prane rruges, rrjetit te energjis elektrike dhe tubave te ujit  ne zone me plan...

error: © Irea Property