50 metra nga plazhi | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 50 metra nga plazhi RSS feed for this section
€120,000
  • Property size 103 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje apartament modern me pamje nga deti. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo dhe ballkon me pamje panoramike nga...

€41,107 Shitur

Apartament ne plazh Vlore

Skel-Uji i Ftoht
  • Property size 54.81 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 me siperfaqe 54.81 m2.Apartamenti ndodhet  ne katin e 5 te nje residence te re banimi me punime cilsore dhe e pozicionur buz shetitores Skel-Uji i Ftoht.Residenca...

error: © Irea Property