5 min nga qendra e Vlores | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 5 min nga qendra e Vlores RSS feed for this section
€250/month
 • Property size 65 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 me qira ne Vlore , ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne Rrugen Sazani. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga...

€82,968 Shitur
 • Property size 97.61 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe ndodhet ne katin e 5  te nje residence te re banimi  vetem 50 metra nga Plazhi i Ri ne Vlore...

€200/month
 • Property size 60 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament me qira ne zonen e Skeles ne Vlore.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe prbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon. Apartamenti...

€155,000 Shitur
 • Property size 170 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Papafingo per shitje ne Uji te Ftohte Vlore me pamje fantastike nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 7  te nje pallati te ri me 7-8 kate pozicionur buz rruges Skele-Uji i...

error: © Irea Property