300 metra nga deti | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 300 metra nga deti RSS feed for this section
€62,400
  • Property size 78 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 per shitje pozicionuar ne nje kodrin ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore rreth 300 metra nga deti.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhe ballkon me pamje nga...

error: © Irea Property