2 ashensorë modern | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 2 ashensorë modern RSS feed for this section
€84,000
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Shiten 3 apartament me siperfqaqe 120 m2 te perber nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin 1 banjo dhe ballkon.Apartamentet ndodhen ne katet e 4 ,8 dhe 11 te nje residence banimi me...

error: © Irea Property