Prona per shitje ne Qeparo
Property Archive | Qeparo RSS feed for this section
€67,000 Shitur
  • Property size 250 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate...

error: © Irea Property