Kanine | Locations | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Kanine RSS feed for this section
€110,000 Shtepi Guri per shitje ne Kanine
  • Property size 240 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 4 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Shtepi guri me 2 kate + bodrum per shitje ne Kanine. Shtepia ndodhet ne nje koder me pamje panoramike ,ne  fshatin Kanine rreth 5 km nga qyteti i Vlores. Eshte e perber nga 2 kate me...

€320,000 Vile per shitje ne Kaine , Vlore
  • Property size 450 m²
  • Property size 4 Garazhe
  • Property size 6 Dhoma
  • Property size 4 Tualet

Vile per shitje ne Kanine, Vlore. Vila ndohet ne nje koder me pamje panoramike nga Vlora dhe eshte e perber nga 3 kate me siperfaqe 150 m2 secili.Vila eshte e projektuar ne dy...

error: © Irea Property