Verand | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Verand RSS feed for this section
€108,000 papafingo per shitje ne Vlore
  • Property size 76 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 0 Tualet

Papafingo per shitje ne Plazh te Vjeter Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri pozicionuar ne brezin e pare te plazhit. Prona disponon Certifikat Pronsie...

€350/month
  • Property size 144 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament me qera ne Vlore i perber nga 1 dhome gjumi matrimonaial,sallon,Kuzhin me ambjent ngrenje te ndar nga salloni,tualet i paisur me vask me hidromasazh dhe verand te madhe me...

error: © Irea Property