Prona ne Sarande
Property Archive | Sarande RSS feed for this section
€420/week

Apartament me qera ne Sarande

Rruga Dhoma Spiro
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament modern me qera ne Sarande. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin dy banjo dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e...

€245/week

Apartamente per qera ne Sarande

Porti Turistik/Sarande
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartamente 2+1 mobilim modern ballkon me pamje mbi det. Apartamentet kan nje sip prej 100 m2 dhe perbehen nga 2 dhoma gjumi dhe sallon me guzhin. Ky Apartament ndodhet ne nje pallat...

€350/week

Pushime ne Sarande

Plazh,Sarande
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr  moderne dhe me shume shije.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner...

€180,000
 • Property size 2000 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke per shitje ne Borsh,Sarande me siperfaqe 2 000 m2. Toka ndodhet rreth 200 nga plazhi dhe shume prane rruges, rrjetit te energjis elektrike dhe tubave te ujit  ne zone me plan...

€52,740
 • Property size 70.32 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje 8 apartamente ne bregdetin e bukur te Sarandes.Apartamentet jane pjes e nje residence te re banimi dhe me punime cilsore  pozicionuar vetem 150 metra...

€90,000

Apartament per shitje ne Sarande

Gjiri i Vilave,Sarande
 • Property size 106 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property dispononon  apartamenteper shitje ne  Sarande  te perber nga dy dhoma gjumi.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje residence te re prane gjirit te vilave ne...

€175/week
 • Property size 105 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron nje apartament 2+1 per pushime ne Sarande.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi,sallon me guzhin te paisur me te gjitha aksesoret,tualet dhe ballkon me pamje nga...

€140/week
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

VendodhjaApartament Korali ndodhet ne lindje te rruges hyrese ne qytetin e Sarandes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane rruges hyrese dhe 400 metra large bregut te detit. Ne...

error: © Irea Property