Zyre per shitje ne Tirane

Zyre per shitje ne Tirane

Rruga Sami Frashri Web Reference: Prona6132
€389,000
  • Property size 174 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Ambjent biznesi per shitje ne rrugen Sami Frashri prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Amjenti ka siperfaqe 173 m2 me dy fasada xhami me pamje nga rruga. I paisur me certifikat pronsie, sistem qendror ngrohje-ftohje dhe me hyre nga rruga kryesore. I pershtatshem per zyra, klinik, Showroom, Bar Restroant etj.

Siperfaqja 174 m2
Cmimi  389 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

error: © Irea Property