Vlore Apartament per shitje , Agjensi imobiliare ne Vlore

Vlore Apartament per shitje

Uji i Ftoht,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona5181
€65,100
  • Property size 93 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne plazhin e Vlores,i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banje dhe dy ballkone me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje residence te re banimi prane shetiores buz detit dhe eshte plotsisht i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.

  • Siperfaqe 93 m2
  • Cmimi 700 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property