Vile per shitje ne Kanine

Vile per shitje ne Kanine

Kanine,Vlore Web Reference: Prona7700
€320,000
  • Property size 450 m²
  • Property size 4 Garazhe
  • Property size 6 Dhoma
  • Property size 4 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Vile per shitje ne Kanine, Vlore. Vila ndohet ne nje koder me pamje panoramike nga Vlora dhe eshte e perber nga 3 kate me siperfaqe 150 m2 secili.Vila eshte e projektuar ne dy ambajente te vecanta ku secili ambjent perbehet nga 1 garazh ne katin e pare , kati i dyte perbehet nga  sallon me kuzhin ,dy banjo,nje dhome gjumi dhe nje ballkon. Kati i tret perbehet nga dy dhoma gjumi, nje banjo dhe ballkone.

Siperfaqja totale e ndertimit 450 m2 + 540 m2 siperfaqe oborri.

Cmimi 320 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property