Vile me qera ne Tirane Shqiperi

Vile me qera ne Tirane

Sauk,Tirane Web Reference: Prona2353
€6,000/muaj
  • Property size 440 m²
  • Property size 2 Garazhe
  • Property size 4 Dhoma
  • Property size 3 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron nje vile luksoze me qera ne Sauk vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes ne rrugen Tirane-Elbasan prane TEG.Ndertuar ne nje koder mes gjelberimit te ullinjeve.Vila perbehet nga 2 kate me siperfaqe 220 m2 secili kate dhe nje kopesh me siperfaqe rreth 2 000 m2 dhe pishin.Kati i pare perbehet nga 3 dhoma gjumi,2banjo dhe nje depo.Kati i dyt perbehet nga 1 dhome gjumi,Kuzhin,Sallon dhe nje studio.Kjo eshte vila e pare vile ekologjike ne Shqiperi e projektuar nga studio arkitekture franceze, dhe ka  sistem qendror ngrohje  dhe ftohje, panel diellor, sistem asigurie me  kamera vezhgimi, sistem per detektimi e  tymrave, sisteme pompimi dhe depozitimi uji, sistem gjeotermal etj

  • Siperfaqja 440 m2
  • Cmimi 6 000 euro/muaj i diskutushem

 

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property