Toke per shitje ne Tragjas Vlore

Toke per shitje ne Tragjas Vlore

Tragjas,Vlore Web Reference: Prona5560
€135,000
  • Property size 3000 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje nje siperfaqe toke prej 3 000 m2 ne fshatin Tragjas.Toka ndodhet rreth 2 km nga rruga nacionale Vlore-Orikum dhe eshte e paisur me certifikat pronsie.Toka eshte e pershtatshme per ndertime vilash apo njesi turistike.

  • Siperfaqja 3 000m2
  • Cmimi 45 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property