Toke per shitje ne Borsh Sarande

Toke per shitje ne Borsh

Plazh Borsh Web Reference: Prona5964
€180,000
  • Property size 2000 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Toke per shitje ne Borsh,Sarande me siperfaqe 2 000 m2. Toka ndodhet rreth 200 nga plazhi dhe shume prane rruges, rrjetit te energjis elektrike dhe tubave te ujit  ne zone me plan urbanistik.

  • Siperfaqja 2 000 m2
  • Cmimi 180 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property