Studio me qira ditore ne Vlore | Apartamente pushimi ne Vlore

Studio me qira ditore ne Vlore

Odeon, Vlore Web Reference: Prona7872
€150/jave
  • Property size 44 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Studio me qira ditore ne Vlore. Ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi pozicionuar ne koder Uje i Ftohte dhe vetem 3 minuta nga plazhi. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme per nje qendrim sa me komod dhe ka ballkon me pamje nga deti.

Cmimi 25-45 euro/nata

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property