Shtepi tradicionale per shitje ne Qeparo

Shtepi tradicionale ne Qeparo

Qeparo i Siperm Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona5727
€67,000
  • Property size 250 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate secili me siperfaqe 63 m2 + toke me siperfaqe 250 m2

  • Cmimi 67 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property