Apartamente pushimi ne Sarande,Pushime en Sarande Shqiperi

Shtepi pushimi ne Sarande

Web Reference: Prona626
€140/jave
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

VendodhjaApartament Korali ndodhet ne lindje te rruges hyrese ne qytetin e Sarandes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane rruges hyrese dhe 400 metra large bregut te detit.
Ne afersi te apartamentit ka disa mini markete ndersa restorantet ndodhen ne shetitoren e qytetit.Akomodimi Apartament Koral ndodhet ne kati e katert te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamentet kan te gjith pamje nga deti.
Apartameni eshte i mobiluar per 4 persona.
Plazhi me i afert eshte Plazhi i Vilave dhe ndodhet rreth 500 metra larg nga Akomodimi.

  • Tetor-Maj 140 euro/java
  • Qershor dhe Shtator 210 euro/java
  • Korrik-Gusht 240 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property