Shtepi guri per shitje ne Kanine | Vile per shitje ne Kanine

Shtepi guri per shitje ne Kanine

Kanine,Vlore Web Reference: Prona7750
€110,000
  • Property size 240 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 4 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shtepi guri me 2 kate + bodrum per shitje ne Kanine. Shtepia ndodhet ne nje koder me pamje panoramike ,ne  fshatin Kanine rreth 5 km nga qyteti i Vlores. Eshte e perber nga 2 kate me siperfaqe 120 m2 + bodrum si dhe 300 m2 toke.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property