Shitet apartament me pamje nga deti ne Lungomare Vlore

Shitet apartament me pamje nga deti ne Lungomare

Lungomare, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7622
€104,000
  • Property size 120 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament me pamje nga deti ne Lungomare, Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi , sallon i madhe me kuzhin 1 banjo dhe 1 ballkon me pamje te plot nga deti. Apartamenti disponon certifikat pronsie dhe garazh te perfshir ne cmim.

Siperfaqja totale 120 m2
Cmimi 104 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property