Shitet apartament 1+1 ne Lungomare, Vlore

Shitet apartament 1+1 ne Vlore

Rruga Murat Terbaci Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7395
€40,000
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament 1+1 ne Lungomare, Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi sallon dhe kuzhin e perbashket, banjo dhe ballkon me pamje te pjeseshme nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me certifikat pronsie.

Siperfaqja totale 65 m2
Cmimi 40 000 euro

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property