Shitet Apartament 1+1 ne Vlore | Vlora Real Estate

Shitet Apartament 1+1 ne Vlore

Rruga Rushit Gorishova Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7931
€47,000
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament 1+1 ne Vlore, Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pozicionuar vetem 200 metra nga deti.
Sip totale 65 m2
Cmimi 47 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property