Pushime ne Orikum Vlore

Pushime ne Orikum

Orikume Web Reference: Prona2436
€210/jave
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property  ofron dy apartamente me nje dhome gjumi per pushime ne Orikum.Apartamentet ndodhen ne katin e 5 te kompleksit Relax.Kompleksi ndodhet rreth 100 metra nga qendra e Orikumit( 17 km nga Vlora) rreth 800 metra nga plazhi i orikumit dhe 1 km nga porti i Jahteve.Apartamentet jane te perber nga nje dhome gjumi,sallon me kuzhin,ballkon dhe tualet.Dhomat  e gjumit jane te mobiluara 1 krevat dopio dollap komodin etj.Salloni eshte i arreduar me dy divan te vilet sherbejn dhe si krevat Tv Kondicioner,kuzhin dhe tavolin ngrenje per 4 persona.Ne brendsi te residencen ndodhet nje pishin Bar dhe minimarket.

  • Cmimi fillon nga 210 euro/java per sezonin e ulet
  • Qershor 240 euro/Java
  • Korrik 280 euro/Java
  • Gusht 315 euro/Java

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property