Papafingo per shitje prane Kalas ne Vlore

Papafingo per shitje ne Vlore

Kalaja,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona4069
€300,000
  • Property size 336 m²
  • Property size 2 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament  papafingo ne zonen e Kalas ne Vlore.Papafingo ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe ka pamje fantastike nga deti , ajo perbehet nga 2 apartamente te bashkuar.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 336 m2 nga e cila 135 m2 jane siperfaqe verande gjithashtu apartamenti ka dhe garazh per 2 makina.

  •  Siperfaqja 336 m2
  • Cmimi 300 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property