Hotel per shitje ne Vlore

Hotel per shitje ne Vlore

Lgj Bashkimi, Vlore Web Reference: Prona8312
€850,000
  • Property size 600 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 10+ Dhoma
  • Property size 8 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

HOTEL PER SHITJE NE VLORE
600 m2 + truall 450 m2
Hoteli ndodhet ne lagjen “Bashkimi” ne kryqezimin e rrugeve ‘Zaho Koka dhe Osman Haxhiu’. Eshte i perbere nga 3 kate ndertim.
Kati i pare ka nje siperfaqe ndertimi prej 166 m2, dhe organizohet ne 1 apartament me 2 dhoma gjumi,kuzhine dhe tualet si dhe nje ambient me 2 dhoma + 1 korridor si dhe 1 garazh.
Kati i dyte organizohet ne nje suite me 3 dhoma gjumi,1 kuzhine 1 sallon dhe 2 tualete.
Kati trete organizohet ne 5 dhoma matrimoniale me tualet privat secila. Godina eshte e mireinvestuar ne strukture dhe organizim. Shitet e mobiluar.
Oborr I rrethuar me siperfaqe 250 m2

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property