Garsoniere per shitje ne Vlore

Garsoniere per shitje ne Vlore

Plazhi i Vjeter, Vlore Web Reference: Prona8276
€58,000
  • Property size 51 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Studio per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ri ne zonen e Plazhit te Vjeter. Apartamenti eshte i arreduar dhe me dokumentacion dhe i paisur me Certifikat Pronesie.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property