Modern apartment me qira ne Vlore

Apartment modern me qira ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali Web Reference: Prona8305
€500/muaj
  • Property size 90 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern me qera ne qender te qytetit. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne bulevardin kryesor dhe vetem 200 metra nga Lungomare. Apartamenti eshte i sapo mobiluar me te gjitha te nevojshme per nje jetese komode.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property