Apartment 1+1 me qira ne Vlore

Apartment 1+1 me qira ne Vlore

Rruga Sazani Web Reference: Prona7452
€250/muaj
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 me qira ne Vlore , ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne Rrugen Sazani. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti, punime dhe arredim cilsor.

Cmimi 250 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property