Apartamente per shitje ne Vlore | Agjensi Imobiliare ne Vlore

Apartamente per shitje ne Vlore

Rruga Dhimiter Konomi, Vlore Web Reference: Prona8050
€51,000
  • Property size 69 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron për shitje 2 apartamente në Vlorë. Apartament në katin e parë me sipërfaqe 69.4 m2 dhe apartament në katin e tretë me sipërfaqe 68 m2. Apartamentet përbëhen nga një dhomë gjumi, sallon me kuzhinë, një banjo dhe një ballkon me pamje të pjesshme të detit. Ato janë të vendosura në rrugën Dhimiter Konomi, vetëm 5 minuta më këmbë nga plazhi.

 

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property