Apartamente me qera ne Sarande | Shtepi Pushimi ne Sarande

Apartamente per qera ne Sarande

Porti Turistik/Sarande Web Reference: Prona760
€245/jave
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente 2+1 mobilim modern ballkon me pamje mbi det. Apartamentet kan nje sip prej 100 m2 dhe perbehen nga 2 dhoma gjumi dhe sallon me guzhin.
Ky Apartament ndodhet ne nje pallat te ri buz rruge prane Portit Turistik si dhe shume afer me qendren e Sarandes.

  • Cmimi per apartament fillon nga 245 euro/java
  • Qershor 350 euro/java
  • Korrik-Gusht 450 euro/java

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property