Apartamente per shitje ne Vlore

Apartamente per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona2317
€40,800
  • Property size 68 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje 3 apartament 1+1 ne Vlore.Apartamente me siperfaqe 68 m2 ne katin e  4 dhe te 5,dhe apartament me siperfaqe 75 m2 ne katin e 2.Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi ne Uji te Ftoht vetem pak metra nga deti.Apartamentet jane te perfunduar.

  • Cmimi 600 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property