Apartamente per shitje ne Vlore | Албанія нерухомість

Apartamente per shitje ne Vlore

Rruga Dhimiter Konomi Web Reference: Prona7464
€50,000
  • Property size 52 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente per shitje ne Vlore. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi ne rrugen Dhimiter Konomi ne zonen e Ujit te Ftohte.  Siperfaqet e apartamenteve jane 52 deri ne 150 m2 dhe jane te paisur me certifikat pronsie.

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property