Apartamente per shitje ne Vlore , Kulla Ferati Skele Vlore

Apartamente per shitje ne Vlore

Skele,Vlore Web Reference: Prona4365
€84,000
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shiten 3 apartament me siperfqaqe 120 m2 te perber nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin 1 banjo dhe ballkon.Apartamentet ndodhen ne katet e 4 ,8 dhe 11 te nje residence banimi me  punime cilsore ne zonen e Skeles ne Vlore dhe kane pamje nga Stadiumi.Residenca perbehet nga 10 kate ambjente banimi 2 kate ambjente sherbimesh dhe nje kat parkim nentoksor.Te gjitha materialet e perdorura jane te nje cilsie te lart, veshje e jashtme me Albond, dritaret jan PVC me dopjo xham, dyert e jashtme te blinduara, pllaka spanjolle cilesia e pare, dy ashensore modern.

  • Siperfaqet e apartamenteve 120 m2
  • Cmimi 700 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property