Apartamente per shitje ne Orikum, Shtepi per shitje ne Orikum

Apartamente per shitje ne Orikum

Orikum Web Reference: Prona5526
€40,887
  • Property size 74.34 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon 4 apartamente per shitje ne Orikum, rreth 19 km ne jug te Vlores.Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi te perber nga 6 kate banimi 1 kat parkim nentoksor, pishin dhe bar restorant. Residenca ka punime cilsore dhe ndodhet vetem 5 minuta nga plazhi i Orikumit. Apartamentet perbehen nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon.

  • Siperfaqja 74.34
  • Cmimi 550 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property