Apartamente per shitje ne bregdetin e Sarandes

Apartamente per shitje Sarande

Plazh Sarande Web Reference: Prona4348
€52,740
  • Property size 70.32 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje 8 apartamente ne bregdetin e bukur te Sarandes.Apartamentet jane pjes e nje residence te re banimi dhe me punime cilsore  pozicionuar vetem 150 metra nga plazhi ne Sarande dhe 5 minuta nga qendra e qytetit.Te gjithe apartamentet kane ballkon me  pamje nga deti dhe jane te paisur me guzhin.  Siperfaqet e partamenteve jane 70.32m2, 75.61m2, 79.22m2, 84.70m2, 100.39m2, 107.88m2, 123.71m2, 135.87m2

  • Siperfaqe 70.32 m2
  • Cmimi 750 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property