Apartamente me qera ne Vlore

Apartament Luksoz me pamje nga deti

Uji i Ftoht/Vlore Web Reference: Prona1625
€1,200/muaj
  • Property size 170 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 me mobilim modern per qera.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri i pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te rivieres.Apartamenti ka nje standart te larte arredimi dhe nje pamje fantastike.Apartamenti perbehet nga nje sallon i madhe me nje dritare te madhe panoramike,ambjent ndenjeje ambjent ngrenie,guzhin 2 dhoma gjumi dhe nje tualet modern me hidromasazh,si dhe nje verand prej 90 m2 me pamje nga deti.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property