Apartament per shitje ne Radhime | Apartamente per shitje ne Vlore

Apartament per shitje ne Radhime

Radhime Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6681
€65,000
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te fundit te nje residence te re banimi me pishin. Apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 ballkone dhe banjo. Te gjithe ambientet kane pamje nga deti.

Siperfaqja e apartamentit 75 m2
Cmimi 65 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property