Apartament per shitje ne Lungomarte Vlore | Vlora Real Estate

Apartament per shitje ne Lungomare Vlore

Rruga Haziz Xhyherri Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7999
€88,000
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti ka siperfaqe banimi 100 m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhin te perbashket, 1 banjo dhe 2 ballkone me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati pozicionuar ne brezin e dyte te shetitores.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property