Apartament pushimi ne Vlore

Apartament pushimi ne Vlore

Rruga Azem Sulo Web Reference: Prona7541
€350/jave
  • Property size 110 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament pushimi ne Vlore, ndodhen ne katin e pare dhe te dyte te nje residence te re banimi ne Uje te Ftohte. Apartamentet perbehen nga dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin, dy banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamentet disponojn garazh per makin dhe jane te paisur me gjithcka te nevojshme. Kapaciteti 7 persona.

Cmimi Tetor- Prill 50 euro/nata
Maj 55 euro/nata
Qershor dhe Shtator 60 euro/nata
Korrik-Gusht 70 euro/nata

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property