Apartament Pushimi ne Sarande

Apartament pushimi ne Sarande

Rr 5 Sarande Web Reference: Prona2482
€175/jave
  • Property size 105 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron nje apartament 2+1 per pushime ne Sarande.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi,sallon me guzhin te paisur me te gjitha aksesoret,tualet dhe ballkon me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne rrugen e 5-te ne Sarande.

  • Cmimi per sezonin e ulet fillon nga 175 euro/java
  • Qershor 210 euro/java
  • Korrik 315 euro/java
  • Gusht 330 euro/java

 

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property