Apartament pushimi me verande | Papafingo me qira ne Vlore

Apartament pushimi me verande

Rruga Murat Terbaci Web Reference: Prona7556
€280/jave
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament pushimi me verande ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne Lungomare dhe eshte i perber nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, 1 banjo , 1 ballkon dhe verande me pamje nga deti. Apartamenti eshte i sapo arreduar me gjithcka te nevojshme dhe gjithashtu ka ajer te kondicionuar 2 smart tv etj.  Kapaciteti maksimal 4 persona.

Cmimi 1 Janar -30 Prill 40 euro/nata
1-30 Maj 45 euro/nata
1-30 Qershor 50 euro/nata
1 -10 Korrik 55 euro/nata
11 Korrik -25 Gusht 65 euro/nata
26 Gusht – 5 Shtator 60 euro/nata
6-30 Shtator 50 euro/nata

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property