Apartament per shitje ne Sarande , Shtepi per shitje ne Sarande

Apartament per shitje ne Sarande

Gjiri i Vilave,Sarande Web Reference: Prona4293
€90,000
  • Property size 106 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property dispononon  apartamenteper shitje ne  Sarande  te perber nga dy dhoma gjumi.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje residence te re prane gjirit te vilave ne Sarande.Apartamentet jane te paisur me certifikat pronsie dhe kane pamje te paster nga deti.

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property