Apartament per shitje ne Orikum | Apartment for sale in Orikum Albania

Apartament per shitje ne Orikum

Orikim,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona5891
€18,900
  • Property size 54 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje Apartament ne qytetin e Orikumit. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te qete 5 minuta nga qendra e Orikumit dhe 10 minuta nga deti. Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie dhe ka nje ballkon me pamje nga deti.

  • Siperfaqja 54 m2
  • Cmimi 350 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property