Apartament per shitje ne Vlore-Property in Albania

Apartament per shitje ne Vlore

Rezidenca Marina Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona2149
€85,000
  • Property size 128 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente 2+1per shitje  me siperfaqe 128 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane Akademis se Marines vetem pak metra nga deti.Apartamenti perbehet nga Sallon 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga deti.Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ofrohet per shitje dhe per qera.

  • Siperfaqja 128
  • Cmimi i shitjes 85 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property