Apartament per shitje ne Uji te Ftohte Vlore

Apartament per shitje ne Uji te Ftohte Vlore

Uji i Ftohte Web Reference: Prona5399
€62,400
  • Property size 78 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 per shitje pozicionuar ne nje kodrin ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore rreth 300 metra nga deti.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhe ballkon me pamje nga deti,dhome gjumi dhe banjo.Dhe ndodhet ne katin e 3 te nje residence te re banimi.

  • Siperfaqja 78 m2
  • Cmimi 800 euro/2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property